Krystyna Bobrowska – fundator, prezes zarządu

- nie ukończyła żadnych szkół plastycznych ,sama nie umie malować , ale to robi – maluje , bo stało się to jej pasją. Maluje abstrakcje , których motywem przewodnim jest życie .Zna życie, zna ludzi,

wie jak można im pomóc.

…W latach 1993 – 2010 prowadziła działalność gospodarczą , początkowo w branży handlowej, a w latach 1998 – 2010 prowadziła firmę Creativ- Decor i Dekor -Serwis zajmującymi się dekoracjami.

Od 2010 roku zaczęła wyjeżdżać początkowo do Niemiec , póżniej do Szwajcarii jako opiekunka osób starszych .Tam poznała wiele ciekawych ludzi : malujących obrazy , wytwórców ceramiki , drobnego rzemiosła artystycznego itp.

To dla nich , dla tych ,którzy już nie mogą tworzyć, gdy choroba zawładnęła ich ciałem , to dla nich , którzy oddawali część swojej duszy w sztukę, to dla nich założyła fundację aby móc znowu zobaczyć w ich oczach „iskierkę życia”.

Krystyna Bobrowska ma konkretną misję :chce zrewolucjonizować rynek sztuki w remodelingu i przez to poprawić jakość życia artystów .Chce dalej pracować w dekoracjach, tym razem w „dekorowaniu obrazów”

Chce pomóc innym, ale tez i sobie , bo dobro zawsze wraca.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej